Видалення омели – обов’язковий захід по догляду за деревами. Як і санітарна обрізка, видалення аварійних та сухостійних дерев. Це запорука не лише здоров’я дерев, а й нашої з вами безпеки.
Так, сьогодні видаляли омелу на вул. Краснова, проводили санітарну обрізку в парку “Юність” і в сквері на вул. Булгакова, видаляли аварійні й сухостійні дерева у сквері на вул. Котельнікова.
P. S. Якщо ви бачите, як працівники КП УЗН Святошинського району видаляють дерева, будьте певні, що це відбувається на законних підставах і виключно відповідно до акту обстеження дерев, що підлягають видаленню.


Некрасиві фото, правда? Проте вони про важливу роботу. Щодня працівники КП УЗН Святошинського району прибирають сміття з урн у парках та скверах, збирають його з зелених зон, дбають про чистоту. Сьогодні зранку довелося також застосувати техніку, щоб вивезти сміттєзвалище на вул. Єфремова.
Бережімо рідне місто, щоб Київ був чистим!


Кияни розділилися на дві групи: тих, хто радіє снігу і справжній зимі, і тих, хто нарікає на морози й ожеледицю. А працівники КП УЗН Святошинського району готові до будь-якої погоди.
Ми щоранку прибираємо наші балансові території. Зараз ще й розчищаємо сніг, посипаємо доріжки протиожеледною сумішшю, щоб засніжені парки й сквери не лише виглядали красиво, а й були комфортними.
Легкої п’ятниці, друзі!


72 працівники, 7 одиниць техніки і пів тони протиожеледних сумішей. Саме так – у всеозброєнні – ми зустріли сніг.
Почали чистити доріжки ще вдосвіта і будемо прибирати, поки йтиме сніг. Адже парки, сквери, бульвари та проспекти мають бути комфортними за будь-якої погоди.

 


Дерево – це багаторічна рослина із твердим стовбуром і гіллям, що утворює крону. Так визначено поняття дерева у словниках, і жодного слова про омелу, яка захоплює дерево у свій паразитичний полон чи рекламу, яку люди вважають за доцільне розмістити на ньому. Це все зайвий багаж для рослини, як і сухі гілки та поросль. Тому ми, дбаючи про дерева у Святошинському районі, видаляємо те, що не додає їм здоров’я.
Так, працівники КП УЗН Святошинського району обрізали поросль на вул. Василя Верховинця, на бул. Академіка Вернадського видалили омелу, а на вул. Гната Юри провели санітарну обрізку дерев і зняли незаконно розміщенні рекламні оголошення.


Як розпочався ваш ранок? Наш – із прибирання балансових територій і підрахунку викрадених кущів.
Кожного разу, виходячи зранку на свої дільниці, наші працівники сподіваються, що всі дерева цілі, кущі на місці, лави й урни не ушкоджені. Сьогодні, на жаль, мінус 15 кущів дерену на бул. Академіка Вернадського, вчора – зламаний самшит у парку “Інтернаціональний”.
Давайте з повагою ставитися до роботи інших та власного міста!

 


Зелені зони не місце для паркування автомобілів. Жоден газон не витримає такого ставлення!
Щоб навесні територія справді перетворилася зелену зону, щоб посіяний газон все ж виріс, ми встановлюємо стовпчики, які обмежують заїзд транспорту. Вони вже встановлені на вул. Святошинській. Минулого тижня на вул. Зодчих ми встановили більше 50 таких помаранчевих стовпчиків на вул. Зодчих. Сподіваємося, що це утримає автомобілістів від бажання паркувати там машину.
Давайте з повагою ставитися до рідного міста!


В час, коли ще дрімотний Київ освітлюють вуличні ліхтарі, працівники КП УЗН Святошинського району вже прибирають його вулиці. Сьогодні справжній зимовий ранок, коли ми озброїлися лопатами, мітлами та мішками з протиожеледними сумішами, щоб ви насолоджувалися зимою і не хвилювалися, як знайти стежку під снігом.
Гарного дня! 

 

Два дні поспіль ми видаляємо аварійні, хворі та сухостійні дерева, які не лише псують вигляд Святошинський район та міста в цілому, а й несуть загрозу життю та здоров’ю людей, можуть пошкодити будівлі, автомобілі під час падіння. Враховуючи можливе погіршення погоди до кінця тижня, проведення таких робіт є зараз особливо актуальними.
Видаляли та розкряжовували такі дерева на просп. Академіка Палладіна,на вулицях Галаганівській, Перемоги, Володимира Покотила.
Нагадаємо, що відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», пд час проведення щорічних обстежень зелених насаджень потрібно виявляти аварійні дерева (п. 9.1.11.3). Даними Правилами також визначається, що аварійне дерево – це дерево, яке може становити загрозу для життя і здоров’я пішоходів, транспортних засобів, пошкодити лінії електропередач, будівлі і споруди або перебуває у пошкодженому стані внаслідок снігопадів, вітролому, урагану та інших стихійних природних явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі (п. 9.1.12).
Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об’єкті благоустрою здійснює балансоутримувач на підставі акта, що складається відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах.


Взимку і влітку одного кольору. І це не про ялинку. Омела й взимку зеленіє на безлистих гілках, витягуючи поживні речовини з дерев, на яких паразитує.

Обламування кущів омели не допоможе у боротьбі з нею. Ефективним заходом є санітарна обрізка дерев, зокрема, видалення уражених напіврапаразитом гілок до їх розвилок, на великих відстанях від куща. Адже ризоїди, які виконують функції коріння, часом мають довжину понад 1м, а в окремих випадках – навіть до 3 м.

Сьогодні працівники КП УЗН Святошинського району рятували від омели дерева на вул. Депутатській.

1 2 3 49