Розпочати тиждень з вівторка і встигнути все. У нас чималий перелік справ, тож почали з самого рання. Спочатку прибирання балансових територій від сміття. Потім вже можна викошувати траву, влаштовувати газони, прополювати квітники. Це тільки початок, тож далі буде…


На вул. Кучера поблизу ринку “Дніпро” сьогодні зламалася велика гілка дерева, перегородивши дорогу. Місцеві мешканці сумно жартують, що дерева теж втомлюються. На жаль, так іноді трапляється. Працівники КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва вже розкряжували гілля і прибрали його з проїжджої частини. Завтра його вивезуть. 
Бережіть себе та не залишайте автомобілі в місцях не призначених для паркування.


Цей день належить лише тобі, адже він про свободу, вибір, волю і довгоочікуваний мир, який, ми віримо, обов’язково зігріє твоє серце!
Цей день про нас, українців, про нашу любов до своєї землі і знаття її історії, про наше бажання жити в країні щасливих людей і про реальні вчинки на шляху до цього!
Цей день для світу, який поважає Україну, і для тих, до кого ми ще тільки намагаємося достукатися!
Цей день про кожного і для кожного, хто кличе Україну ненькою, а себе гордо називає українцем!
З Днем Незалежності, друзі!


Напередодні Дня Незалежності, в День Державного прапора хочеться подякувати тим, хто прославляє Україну, завдяки кому наш гімн переможно лунає на весь світ і прапор злітає у небо! Такими є наші спортсмени. І виставка “Спортивна гордість України” про них. 
Наша героїня – Ольга Харлан – найтитулованіша фехтувальниця країни. І вона лишила свій автограф на кубку. Побачити його можна на Співочому полі!

 


Утримання зелених насаджень – це цілий комплекс заходів, з яких складаються наші робочі будні. Так сьогодні, завозили ґрунт для влаштування зелених зон, досіювали газон, доглядали за лунками лунки дерев, прополювали квіти, косили газони, висаджували кущі…Саме так створюються квітучі та зелені міста.


Щоб трава була соковитого зеленого кольору, за нею потрібен постійний догляд. Тож сьогодні викошували наші газони! 
Літо триває, поки місто зеленіє. 

 


В той час, як сонце першими променями тільки пробуджувало місто зі сну, ми вже клопотали біля термочаш із квітами на проспекті Перемоги.

  


У календарного літа лишилося зовсім мало часу, менше двох тижнів. Але поки квітнуть яскраві барви – воно триватиме. А наші працівники дбатимуть про це: прополюватимуть квітники, прибиратимуть сухі суцвіття, досаджуватимуть нові квіти, поливатимуть клумби. 
Ми любимг свою роботу! Ми піклуємося про Святошинський район.

 


Кажуть, літо ще затримується. А це значить, що нашим рослинам потрібно більше води!

Такий важливий полив наших рослин

Кажуть, літо ще затримується 🙂 А це значить, що нашим рослинам потрібно більше води!

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Montag, 19. August 2019


Не буває багато квітів, усмішок і позитивних емоцій. З цього і варто починати понеділок. 
І ми будемо дбати про те, щоб квітники було доглянутими, кущі підстриженими, газони рівними, і це додавало приємних вражень!

1 2 3 35