Сьогодні підбивали підсумки за 2018 рік, обговорювали питання, пов’язані зі стратегією розвитку зеленого господарства столиці.

Колектив КП УЗН Святошинського району взяв участь у зустрічі працівників підприємств, що входять до КО «Київзеленбуд», із заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим. Зокрема, мова йшла про збільшення загальної площі парків та скверів, про реконструкцію, капітальний ремонт та благоустрій зелених зон міста за європейським зразком.

Також звернули увагу на умови, необхідні для забезпечення ефективної роботи комунального підприємства: забезпечення житлом іногородніх працівників, медичне страхування співробітників, матеріально-технічна база підприємства, впровадження нових технологій тощо.

Детальніше…


Сьогодні наші працівники ремонтували урни на балансових територіях КП УЗН Святошинського району. Ми прагнемо, щоб прогулянки у парках та скверах були комфортними, щоб хотілося знову й знову повертатися сюди. 

Разом з тим, просимо відвідувачів з повагою ставитися до роботи комунальників, не псувати лави, урни, дитячі майданчики, та бережно ставитися до місць вашого відпочинку!

 

Детальніше…


Парк «Юність» — місце затишку серед гамірного міста. 
Взимку він створює особливий настрій, надихає та дарує насолоду від відпочинку.

Детальніше…


У Святошинському районі в сквері на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці академіка Корольова є пам’ятник воїнам АТО – як нагадування про ціну миру, яку доводиться платити і досі. Його відкрили влітку 2017 року, кошти збирали волонтери та воїни-добровольці, які захищали Україну на сході.
Саме сьогодні, в День пам’яті “кіборгів”, які стали символом сили духу та незламності наших воїнів-охоронців, вклонімося, хай навіть подумки, але від щирого серця, тим, хто береже нашу країну.

Детальніше…


Працівники КП УЗН Святошинського району щодня дбають про чистоту і безпеку в парках та скверах, чистять від снігу доріжки та сходи, посипають їх протиожеледними засобами, прибирають сміття, розчищають дитячі майданчики на балансових територіях.

Детальніше…


Спеціалісти КП УЗН Святошинського району взяли участь у семінарі «Посадковий матеріал 2019 року», організованому КО «Київзеленбуд».
Агрономи, дизайнери і фахівці підприємств, що працюють у сфері зеленого господарства, обговорювали посадковий матеріал для висаджування у місті, ділилися досвідом, знайомилися з новими тенденціями, які можуть стати цікавими для Києва. 

Детальніше…


КП УЗН Святошинського району із робочим візитом відвідала в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Наталія Бєлоусова. Зокрема, обговорювалися поточні питання щодо діяльності підприємства, плани щодо розвитку зеленого господарства у районі та у місті в цілому. 

Детальніше…


Вони прикрашали вашу оселю та створювали святковий настрій, а зараз їх викинули, як сміття, у парку «Совки».
Новорічні ялинки, сосни , ялиці, смереки заслужили на друге життя – принесіть їх у пункт прийому. Тут дерева перероблюють на щепу в спеціальному подрібнювачі, щоб навесні використати для мульчування лунок вічнозелених рослин, що дозволить захистити ґрунт від пересихання і перегріву.
У Святошинському районі пункт прийому новорічних дерев працює у будні з 08:00 до 17:00 за адресою вул. Бетховена, 8 на (територія виробничої бази КП УЗН Святошинського району).


Біла зима красива, особливо у парках та скверах, серед засніжених дерев.
Щоб прогулянки були комфортними та безпечними 38 працівників КП УЗН Святошинського району та 10 одиниць техніки прибирають сміття на балансових територіях, чистять доіржки від снігу та зледеніння.

Детальніше…


Американський письменник Ральф Волдо Емерсон казав, що земля сміється квітами. І ми з ним погоджуємося, адже в наших теплицях народжуються ті самі усмішки: з маленької насінини, листочка, стеблинки виростає різнобарвна окраса нашого району.

Детальніше…

1 2 3 12