Подивіться, як змінюється наш парк «Юність»! Поступово темна земля перетворюється на молоді газони. Зелений лабіринт отримав свою «стрижку». І роботи тривають. Вже у парку висадили 32 клени, 5 лип, 3 плакучих і 9 скандинавських горобин.
Осінь тільки починається, тож у вас є шанс насолодитися прогулянками парком.

Друзі! Розпочинаємо сезон осінніх толок!
Завтра, 19 вересня, запрошуємо вас на толоки у парк «Юність» та парк Генерала Потапова. Початок о 09:00.
Приберемо та вивеземо сміття, позгрібаємо листя з газонів та доріжок, а в парку «Юність» також посадимо кущі та дерева.
Контактна особа – майстер дільниці, Світлана Миколаївна Холявко, 093-356-33-71.
 
 

У парку «Юність» зараз проводиться цілий комплекс робіт із озеленення та догляду за рослинами.

Перш, ніж розпочинати влаштовувати нові газони та висаджувати дерева й кущі, працівники КП УЗН Святошинського району провели санітарну обрізку дерев, видалили сухі гілки, аварійні дерева. Було вивезено сміття, землю розрівняли та завезли родючий ґрунт.

Літня спека відступила, тож зараз настає найкращий час для створення газонів, висаджування дерев та кущів. Загальна площа нових газонів становитиме 2,4 га. Вже зовсім скоро центральну алею парку «Юність» прикрасять пишні хризантеми. Також буде висаджено більше 30 крупномірних дерев – акації, липи та горобини. Розмаїття барв та форм додадуть барбарис та ялівець – загалом близько 500 кущів.


З Днем державного прапора та Днем Незалежності! З Днем народження, Україно!

Тобі 29. За паспортом. Хоча насправді набагато більше. Ти сильна й мудра, незламна й свободолюбива, вільна й незалежна! Можна скільки завгодно заглядати за твої кордони і порівнювати тебе з іншими. Але ти особлива – бо рідна, тепла, яскрава, емоційна. Тобі є до чого прагнути, де перемагати і які висоти підкорювати. І ми віримо, що тобі все вдасться, що часто урочисто лунатиме гімн і майорітиме синьо-жовтий на твою честь! Бо ж ти – найкраща!


У вас є улюблений мульт-герой? У нас їх аж 899! Це посіпаки або ж міньйони. Вони яскраво-жовті, кумедні, добрі та дещо наївні. У них своя дивна мова, хоча якщо прислухатися можна почути знайомі слова.
Для композиції ми використали майже 20 тисяч квітів, зокрема бегонію, агератум, цинерарію, колеус, альтернатеру, тагетіс, ізолепис, хлорофітум. Об’ємні фігури посіпак створені із хризантем.
Головна трійця посіпак з однойменного мультфільму чекає на вас у «Мульт-ленді»!


Ця красуня вже завтра чекатиме на вас на Співочому полі.
Виставка “Мульт-ленд” відкривається 14 серпня і триватиме до 13 вересня. Тож заплануйте час для зустрічі з нашими кумедними посіпаками.


До календарної осені лишається один крок. Але літо триває, поки місто прикрашають квіти – на клумбах, у термочашах, на стелажах, у парках, скверах та на транспортних розв’язках. Тендітні, яскраві, з легкими, мов пір’їни, пелюстками, вони, хай навіть на мить, додають барв нашому настрою.

 


 Живі огорожі – це і декоративність, і захист від пилу, і відокремлення територій, зазвичай зелених зон від проїжджих частин дороги. Крім того, густі насадження кущів очищують повітря на рівні з деревами. Мінімум раз на рік живопліт варто підстригати, щоб надати йому необхідну форму, видалити сухі та старі гілки. В умовах міста для таких насаджень бажано використовувати кущі, які добре переносять загазованість повітря, посуху та морози і, звісно, швидко ростуть, утворюючи зелені стіни.
Коли почали створювати живі огорожі, достеменно невідомо. Проте в є факт, що в Англії у такий спосіб огороджували поля і пасовища для випасу худоби. А ще існувало повір’я, що в цих «зелених стінах» живуть ельфи, феї та інші духи – захисники земель. Тож господарі висаджували навколо своїх маєтків живоплоти, сподіваючись, що в такий спосіб вбережуть свої володіння від негараздів.

 


Силуети цих невгамовних мультгероїв легко впізнати, навіть якщо вони сховані під полотном. Так, вже зовсім скоро улюблені посіпаки зустрічатимуть вас на Співочому полі.
14 серпня відкривається довгоочікувана виставка «Мульт-ленд». А поки що в нас важливий етап підготовки нашої локації. Конструкції вже встановлені, тож попереду висаджування квітів.


Зловити красу троянд на фотоапарат майже неможливо. Завжди здається, що чогось бракує світлині: чи то п’янкого аромату, чи насиченості та тендітності кольорів, чи поруху вітру у пелюстках. Поки літо кружляє навколо нас, насолодіться квітами у місті – під блакитним небом, коли повітря зранку кришталеве, коли сутінки огортають квіти…
А ми подбаємо, щоб краса квітнула якомога довше.

1 2 3 61