Спочатку квіти вирощуються у нашій оранжереї, де до кожної стеблинки ставляться, як до дитини. Далі дизайнери створюють проект клумби, враховуючи все до дрібниць, щоб зрозуміти, які лінії підкреслити, які квіти пасуватимуть місцю. І тільки потім рослини висаджують в ґрунт. І всім цим опікуються наші майстри та майстрині. Вони до всього ставляться з любов’ю, а як інакше?!

Детальніше…


Хоча до календарного літа ще 10 днів, синоптики кажуть, що метеорологічне літо вже прийшло в Україну. І кольори довкола вже набирають соковитих літніх відтінків. А ми трохи прикрашаємо насичену зелень квітковими барвами!

Детальніше…


Навіть зелені дерева можуть нести загрозу. Сьогодні, на жаль, так і сталося – на розі вулиць Крамського та Львівської з вигляду здорове дерево вирвало з корінням, і воно впало на автомобіль. Ніхто не постраждав. Проте шкоду майну було завдано.

З метою запобігання подібним ситуаціям і проводиться глибока санітарна обрізка дерев, щоб видалити сухе та аварійне гілля, розрідити крону дерева та зменшити навантаження на неї. Тому в деяких ситуаціях і обрізуються дерева із зеленим листям.

Будьте обережними! І кожного разу, коли бачите, що проводиться обрізка дерев, пам’ятайте, що це, в першу чергу, робиться задля нашої з вами безпеки!

Детальніше…


Щоб жити в європейській цивілізованій країні, потрібні не гроші – потрібна повага. Повага до міста, до праці тих, хто доглядає за ним, повага до свого життя. Ми так завзято говоримо, що закордоном чистота та комфорт, а вдома паплюжимо все самі. А варто всього лиш не смітити на вулицях, у парках та скверах, де відпочиваємо, варто не красти квіти та кущі з клумб, які прикрашають їх.

І поки хтось «насолоджується» вкраденою красою у себе вдома чи на дачі, ми продовжуємо створювати красу для всіх: прибираємо сміття, висаджуємо квітники, косимо газони та поливаємо рослини. Ми самі створюємо умови, в яких живемо. Давайте ж бути взаємно ввічливими!

Детальніше…


Продовжуємо наводити лад у наших парках та скверах. Тиждень розпочали із фарб та пензлів. Так, у парку «Інтернаціональний» сьогодні фарбуємо лави огорожі, урни, вази для квітів.

Детальніше…


Працівники КП УЗН Святошинського району прибирали територію від сміття після демонтажу незаконно встановленої тимчасової споруди на вулиці Клавдієвська. Будемо перетворювати цей пустир на зелений газон.


Квіти в місті – як помада у жінки: з крапелькою кольору виглядаєш цікавіше. Так говорила леді Берд Джонсон – дружина президента США Ліндона Джонсона. І вона безперечно була права! Квіти додають не лише барв, а й настрою вулицям міста. 
Сьогодні ми додавали цю «крапельку кольору» вулиці Симиренка та бульвару Вернадського.

Детальніше…


День видався сонячним, яскравим і плідним! Ми сьогодні саджали квіти у скверах на вул. Симиренка, 22-24, на перетині вулиць Краснова і Семашка, на проспекті Перемоги. На  транспортній розв’язці на площі Героїв Бреста влаштовували газон. А ще косили газони: у лугопарку на вул. Сім’ї Сосніних, у скверах на вул. Котельникова, на розі вул. Семашка та просп. Палладіна, на перетині вул. Краснова та Семашка, а також на просп. Перемоги.  

І завтра ми продовжимо доглядати за рослинами, висаджувати квіти, сіяти газони, адже хочемо бачити Святошинський район зеленим і квітучим!

Детальніше…


Святошинський район поступово отримує нові барви: висаджуємо квіти у вазах, створюємо квітники посеред зелених трав’яних килимів.

Насолоджуйтеся весняною красою сповна, вона в нас особлива!

Детальніше…


Продовжуємо створювати красу – процес не швидкий і не легкий. Та головне – робити це з любов’ю.

Сьогодні створювали квітник на транспортній розв’язці на площі Героїв Бреста, висаджували квіти у парку «Інтернаціональний» та на вулиці Симиренка, прополювали кущі на вул. Жмеринській.

Вже зовсім скоро Святошинський район буде не лише зеленим, а й уквітчаним!

Детальніше…

1 2 3 24