У сквері на вул. Доброхотова, 2-4 працівники КП УЗН Святошинського району сьогодні видалили аварійне дерево. Та, звісно, спочатку було обстеження та отримання акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виданий за рішенням відповідної комісії.
Кожного разу, видаляючи дерева, ми пояснюємо, що це наша з вами безпека, це захист електромереж, якщо вони є поруч, споруд, автомобілів від пошкодження під час падіння дерева чи його гілок. Аварійним деревам достатньо трохи сильнішого пориву вітру, щоб впасти. Передбачити, коли це станеться, неможливо. Видалення аварійних, сухостійних, фаутних дерев – це дії на випередження.


Минулого року ми розпочинали вигрібати недопалки з зелених зон навесні, коли сходив сніг. Цьогорічна аномальна безсніжна зима ж не дає їм жодного шансу сховатися під білими кучугурами. І здавалося б, така проста річ – викинути недопалок в урну для сміття. Але, виявляється,  для декого це непосильна ноша, і наші лунки під деревами перетворюються на цигарковий цвинтар.

Бережіть місто! Будьте з ним чемними!


Із Щедрим вечором! Сьогодні зичать щедрості: щоб доля була прихильна, щоб в родині була злагода, щоб в домі був достаток. Будьте щедрими в серці на любов, в думках – на добро, в душі – на тепло. Щасливих свят!


Новорічні дерева можуть бути корисними і після свят… якщо ви принесете їх у пункт утилізації. У Святошинському районі пункт прийому ялинок, сосен, смерек та інших хвойних красунь, які прикрашали ваші оселі, знаходиться на виробничій базі парку «Совки» за адресою вул. Бетховена, 8. Тут їх подрібнять на щепу, яку використають для мульчування лунок хвойних дерев та кущів.

Зима дозволяє мульчувати і зараз. Тож сьогодні ми «вкривали» землю під нашими вічнозеленими рослинами у скверах, щоб вберегти коріння від різких температур. Крім того, мульчування збагачує ґрунт корисними речовинами,  перешкоджає їх вимиванню та вивітрюванню.


Текст буде коротким. Просто констатація факту.
Прибирали сквер на вул. Львівській, 3. Із ділянки площею майже 1,8 га посеред спального мікрорайону міста ми зібрали більше 10 мішків сміття.


Дбати про балансові території – це не лише прибирання сміття та підмітання доріжок. Це ремонт елементів благоустрою також. Простими словами – лагодимо лави й урни, гойдалки на дитячих майданчиках чи інвентар на спортивних. Сьогодні ремонтували кимсь зламану урну в парку “Совки”.
Будьте ввічливими з містом, не псуйте його майно!


Ранок став несподіванкою для тих, хто вже не очікував сніжної зими. Проте не для працівників КП УЗН Святошинського району. Ще вдосвіта ми вийшли у парки та сквери, озброївшись лопатами, мітлами та візками з протиожеледними сумішами, щоб розчистити доріжки у парках та скверах у Святошинський район. Для прибирання було залучено 68 наших працівників, 7 одиниць техніки та використано 1,5 т піскосоляної суміші.


Сьогодні на бул. Кольцова ми вигрібали залишки гілля та хвої від ялин і сосен після прибирання дерев, що покинули посеред міста як не розпродані.
Нагадаємо, що у Святошинському районі працює пункт з утилізації новорічних дерев. Він знаходиться на виробничій базі парку «Совки» на вул. Бетховена, 8. Час роботи пн.-чт. – 8.00-17.00, пт. – 8.00-15.45. Тут хвойні дерева подрібнюються на мульчу, що використовується для захищення лунок дерев та кущів від пересихання і перегріву.
Будьте екологічними, здавайте ялинки та сосни на утилізацію!


Христос народжується! Славімо його!
В цей день радісна новина про народження Сина Божого облетіла весь світ, подарувавши тим, хто вірить в добро, надію на його перемогу.
Бажаємо кожному радості, щастя і, звісно, любові!
Зі святом Різдва Христового!


Свята не відміняють щоденного піклування про наші території. Сніг зрідка радує нас цієї зими, але ми намагаємося зробити його появу комфортною – чистимо доріжки від ожеледі, посипаємо їх піскосоляною сумішшю.

1 2 3 47