Ми сьогодні ділилися знаннями із дітьми, дарували їм позитивні емоції і самі сповнилися їхнім ентузіазмом – були в гостях у ДНЗ № 516. Готувалися до зустрічі ретельно, адже діти – вибаглива аудиторія.

Головний агроном КП УЗН Святошинського району Наталія Канєвська розмовляла з малюками про дерева, які ростуть у Києві, про квіти, які вони знають. Малеча спочатку здивовано роздивлялася насінини чорнобривців, а потім захоплено взялася пересаджувати розсаду квітів, розпитуючи, як за ними доглядати. Пізніше вони висадять ці саджанці у дворі свого дитсадка.

Ми переконані, що прививати любов до природи потрібно прививати змалечку, адже саме в такому віці формується світогляд.  

А на пам’ять про сьогоднішню зустріч подарували пеларгонію, яку в народі називають «калачики».

Детальніше…


Наше завдання – робити наш район кращим: чистішим, зеленішим, квітучішим і навіть безпечнішим!
Саме тому працівники КП УЗН Святошинського району щодня прибирають сміття у парках, скверах, на бульварах та проспектах. А з приходом весни вони вигрібають торішнє листя та влаштовують ділянки, щоб вже скоро вони стали справді зеленими. За необхідності обрізають омелу та сухі гілки, щоб дерева були здоровими, а прогулянки під ними безпечними. 
Сьогодні наші працівники прибрали майже 385 га балансових територій, вивезли 92 куб. м. листя та сміття, провели санітарну обрізку 38 дерев у парках «Совки», «Інтернаціональний», на вулиці Наумова та проспекті Палладіна.
Ми любимо свою роботу і вдячні, що ви цінуєте її!

Детальніше…


Час весняних толок настав!
Сьогодні ми прибирали парк “Совки”. Дощ не налякав нашу дружну команду – 90 чоловік прибрали 11 га. Навіть діти допомагали!
Загалом вивезли 4 трактори обламаного гілля та вигребли від торішнього листя майже 1,5 га території біля дитячих майданчиків та вздовж стежок.
Дякуємо кожному, хто долучився! Разом ми завжди можемо набагато більше! 

Детальніше…


Фахівці КП УЗН Святошинського району відвідали майстер-клас для підвищення професійної майстерності та контролю якості роботи з обрізки дерев, який організували Управління екології та природних ресурсів КМДА та КО «Київзеленбуд».

Фітопатолог, арборист і практикуючий біолог Ігор Сінгер розповів про догляд за деревами в умовах міста,  нові методи формувальної обрізки, а також важливість вчасного та правильного лікування дерев, щоб насадження швидко відновлювалися.

Після теорії була практика, під час якої Ігор Сінгер показав, як правильно проводити обрізку.

Детальніше…


Ми спеціально зробили добірку фото святошинських дерев, щоб показати, що після обрізки дерева пускають нові пагони, і вже скоро ми побачимо, як вони зазеленіють. 

Нещодавні погодні умови вкотре показали нам, що перед стихією не встояти навіть міцним здоровим деревам. Та можна мінімізувати негативні наслідки. З цією метою  ми постійно обстежуємо дерева на балансових територіях КП УЗН Святошинського району, щоб виявити хворі, сухостійні, уражені омелою, і відповідно провести необхідну санітарну обрізку. Адже якщо під час негоди постраждали навіть здорові дерева, то що вже говорити про ослаблені?!

Пам’ятайте, що санітарна обрізка – це здоровий ріст дерев і безпека людей!

Детальніше…


Робочий день працівників КП УЗН Святошинського району – це більше 367 га прибраної території та майже 100 куб.м. вивезеного сміття, листя та рослинних решток із зелених зон, а також розкрижування дерев,  зняття завислих гілок після бурелому, санітарна обрізка дерев. Щоб встигнути це все, сьогодні було залучено 101 людину та 14 одиниць техніки.

Детальніше…


Зробимо наш район чистішим разом!

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у толоці 16 березня (субота). Початок о 10:00. Обирайте одну з двох локацій: парк Совки або ж сквер на вулиці Верховинна, 8-10. Дружно приберемо їх від сміття, вигребемо та вивеземо торішнє листя,  і наше місто неодмінно стане трошки комфортнішим, ще кращим.

Для участі у толоці телефонуйте начальнику дільниці:

  • парк Совки – Наталія Миколаївна Дзюбенко – 093-356-33-72;
  • сквер на Верховинній, 8-10 – Тетяна Миколаївна Оверчук – 093-356-32-83.

До зустрічі в суботу!

 


Додаємо барв парку імені генерала Потапова – озеленювачі КП УЗН Святошинського району висаджують 120 квітучих кущів!

Вже зовсім скоро, гуляючи парком, можна буде замріятися біля хмарин гортензії, насолодитися пишністю бузини чорної і кольором вейгели, роздивитися тендітність скумпії.

 

Детальніше…


Нашим працівникам доводиться прибирати не лише наслідки негод. Зазвичай найбільшої шкоди завдають самі люди. На бульварі Академіка Вернадського ми знімали рекламу з дерева, де їй точно не місце! А на транспортній розв’язці на вулиці Героїв Космосу побачили поламані кущі троянд – комусь було зручно саме там проїхатися на авто.
Давайте пам’ятати, що від нас залежить те, в яких умовах ми живемо!

Детальніше…


59 понівечених дерев і зламана лава у парку Совки – такі наслідки вчорашнього буревію на балансових територіях КП УЗН Святошинського району. Найбільшу шкоду вітер приніс у парк Совки – постраждали 15 сосен та 17 берез. Тож сьогодні наші працівники розкряжовували дерева, знімали зависле гілля та зламані верхівки дерев, ремонтували заламану лаву.

Детальніше…

1 2 3 18