Викошування трави – це важливий захід для того, щоб зелені зони мали доглянутий вигляд. У найпершому посібнику по догляду за газоном рекомендувалося підстригати газони двічі на рік. Проте вже у 17 столітті англійці викошували їх двічі на місяць. 
Протягом усього літа ви бачитимете наших косарів, які підстригають траву у парках, скверах, на дорожніх розподілювачах.

Детальніше…


Ми не хочемо сьогодні говорити про вирвані чи витоптані квіти. Хоча, на жаль, такі факти є постійно. Ми просто покажемо, як доглядаємо за нашими квітниками, щоб квіти дарували радість і створювали яскраве літо.

Квіти – це особлива любов, тим паче коли вирощуєш їх із насінин, спостерігаєш,як вони ростуть спочатку у теплиці, потім у відкритому ґрунті, дбаєш, щоб бур’яни не «заглушили», щоб клумби були политі…

Любіть квіти! Вони створюють настрій міста!

Детальніше…


Є таке тверде правило. Встав уранці, вмився, привів себе в порядок – і відразу ж приведи в порядок свою планету. (Антуан де Сент-Екзюпері, «Маленький принц»)

Кожного ранку наші працівники прибирають свою «планету» – зелені зони Святошинського район: збирають розкидане сміття у парках, скверах, на бульварах та проспектах, підмітають біля лав та урн, на дитячих майданчиках.

Ми сподіваємося, що наша робота додає вам приємних емоцій.

Детальніше…


Сьогодні у працівників КП УЗН Святошинського району був своєрідний рейд районом. Вони провели обрізку дерев та кущів, які погіршували видимість засобів регулювання дорожнього руху. Безпека – перш за все. Тож ми подбали, щоб пішоходи та автомобілісти могли легко бачити дорожні знаки та світлофори.

Зокрема, обрізку провели біля знаків на перетинах вулиць Генерала Наумова й Підлісної, Академіка Єфремова та Осінньої, Семашка й Василя Стуса, Академіка Булаховського та Підлісної, на розі вул. Робітнича та пров. Приладний, а також на вул. Ірпінська,125.

Детальніше…


Німецький філософ Людвиг Андреаас фон Фейербах казав: у пелюстках квітки, що швидко в’яне, більше життя, ніж у важких тисячолітніх брилах граніту. І потребують квіти вони особливого піклування, особливого ставлення.

Догляд за квітами – це нелегка робота. Вона потребує не лише вміння, часу та терпіння. Квітам потрібні натхнення і любові! Ми постійно оновлюємо квітники, додаємо яскравих нот, виполюємо бур’ян, який псує їхній вигляд.  

І кожного разу, висаджуючи квіти, ми сподіваємося, що вони подарують вам приємні моменти.

Детальніше…


Зелені рівні газони – це надбання англійців, а вже від них технології вирощування та догляду за травою перейняв і весь світ. Вчасне викошування трави відіграє важливу роль у формуванні газонів. Зараз є чимало інструментів, які допомагають це зробити швидко та якісно. А в середні віки, щоб якось спинити ріст трави, її витоптували та били по ній палицями. У 18 столітті в так званих пейзажних садах заміських маєтків на газонах випасали овець і корів. Та все ж найчастіше траву викошували косою.

Детальніше…


Видаляти сухостійні дерева – значить, дбати про безпеку. Не так давно столицею пронісся буревій, який повалив чимало дерев, в тому числі і здорових. І якщо вчасно не проводити обрізку аварійного та сухого гілля, не видаляти сухостійні дерева, то шкода може бути набагато більшою.

Тож сьогодні видалялися сухостійні дерева на вул. Якуба Коласа та у парку «Інтернаціональний».

Детальніше…


Дощова погода не відміняє щоденних турбот у догляді за нашими зеленими зонами. Тож з самого рання, вбравшись в дощовики, ми прибирали сміття, на просп. Перемоги прополювали лунки дерев, а на вул. Академіка Туполєва та просп. Академіка Палладіна влаштовували газон і зовсім скоро тут виросте зелений килим.

 Сподіваємося, що дощ не псуватиме і ваші плани на сьогодні.

Детальніше…


Догляд за зеленими насадженнями – це щоденні турботи, проте приємні. Адже ми хочемо, щоб наш Святошинський район був комфортним.
Тож прополюємо квітник на транспортній розв’язці Великої Кільцевої дороги, чистимо вази на опорах, влаштовуємо газони на вул. Академіка Туполєва та на просп. Академіка Палладіна, і звісно, поливаємо наші клумби.

Детальніше…


Квітники – яскраві острови посеред міста. Спиніть час, озирніться, помітьте різні кольори квітів, відчуйте їх аромат – вони дарують емоції! Дозвольте собі усміхнутися і додати барв своєму дню!

Детальніше…

1 2 3 31