У рослин немає карантину, і вони зеленіють, подекуди вже квітнуть, як форзиція – у Києві панує весна! Тож ми доглядаємо за зеленими насадженнями столиці, поки ви залишаєтеся вдома (ми сподіваємося, що залишаєтеся).

Сьогодні піклувалися про дерева та кущі у скверах на вул. Булгакова, на перетині вул. Героїв Космосу та просп. Леся Курбаса, на розі вул. Якуба Коласа та бул. Ромена Ролана, а також на вул. Зодчих – влаштовували лунки.

P. S. Часом доводиться відкладати свої професійні інструменти, щоб прибирати за тими, хто не поважає рідне місто. Сьогодні витирали написи з табличок біля дитячого майданчика у парку Совки. А могли б більше часу приділити рослинам та газонам.


Як ви вважаєте, карантин вводиться для того, щоб його масово порушувати і продовжувати поширювати вірус у місті? Тоді будьте готовими відповідати і платити штрафи, згідно зі статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо ми й надалі спостерігатимемо, що хтось порушує умови карантину, користується дитячими та спортивними майданчиками, будемо викликати поліцію.

Разом з тим, хочемо подякувати тим батькам, які розуміють всю серйозність ситуації та обмежують перебування у людних місцях, не пускають дітей на гойдалки та гірки. Сьогодні наша відповідальність є спільною, адже від кожного з нас залежить здоров’я й інших.


Робочий день у працівників КП УЗН Святошинського району навіть у час карантину насичений:

  • Прибирати сміття у парках та скверах;
  • Вигрібати газони на бульварах та вулицях району;
  • Влаштовувати пристовбурові лунки дерев і кущів;
  • Відновлювати газони;
  • Ремонтувати елементи благоустрою, наприклад, дитячі гойдалки.

Крім того, завжди є і позапланова робота, така як засипати ями після демонтажу рекламних конструкцій або ж відтирати вандальські написи.


Робота кипить, адже у природи свої закони. Весна вкриває землю зеленою травою, набухають бруньки на деревах, розпускаються перші квіти. Тож саме час подбати про дерева, кущі та газони.

Сьогодні ми влаштовували лунки у сквері на вул. Семашка, 8-10, вигрібали газони на вул. Жмеринська, прибирали у сквері на перетині вул. Симиренка та Григоровича-Барського і на розв’язці на вул. Героїв Космосу, вивозили сміття з вул. Єфремова, прополювали кущі на просп. Перемоги, розпушували лунки та відновлювали газон у сквері імені Василя Стуса.   


Дерева потребують постійного догляду. Влаштування пристовбурових лунок, зокрема, молодих насаджень – це важливі весняні роботи. Правильно влаштовані лунки необхідні для поливу рослини, допомагають утримувати вологу саме навколо дерев. Сьогодні піклувалися про лунки у сквері на вул. Доброхотова 2-4.  Подальше розпушування лунок на глибину 6-8 см забезпечує аерацію у верхніх прикореневих шарах ґрунту.


На дитячих та спортивних майданчиках розміщуються оголошення про заборону користуватися ними під час карантину. Адже #карантин_НЕканікули. Вчені з’ясували, що вірус #covid19 , поширений чханням, може бути життєздатним як мінімум протягом трьох годин. Крім того, він може «жити» на різних поверхнях від кількох годин до кількох діб.

#ЗалишайсяВдома  і залиш вдома дітей! Так, в групі ризику люди старшого віку та ті, хто має хронічні захворювання. Проте діти можуть принести додому з вулиці інфекцію на руках, одязі.

Всі ми хочемо бути зоровими, щоб наші рідні та близькі були здоровими. Тож не наражайте на небезпеку себе та оточуючих! Будьте відповідальними!

 

 


Шини, унітази, одяг, відра, каністри, шланги, пакети з побутовим та будівельним сміттям. Ті, хто так безсовісно викидає сміття посеред міста чи на його окраїнах, лишає у лісі та на узбіччях, забирають здорове майбутнє у власних дітей! Так, ми обурені, адже такі сміттєзвалища ми прибираємо чи не щотижня. Два дні поспіль ми «відвойовули» території у цих гір непотребу на вул. Єфремова, вул. Миру, вул. Трублаїні та на ділянці Брест-Литовського шосе.


Весна – час зеленіти траві! Але в деяких місцях саме люди роблять це неможливим – витоптують, бо «так зручніше пройти», паркують авто, адже «нічого страшного не станеться». Тож ми встановлюємо обмежувальні стовпчики, пофарбовані у яскравий колір, щоб здалеку було видно – тут паркуватися, проїжджати, ходити не можна! Ось так це виглядає на проспекті Перемоги!


Місто має бути чистим та доглянутим за будь-яких обставин. І працівники КП УЗН Святошинського району щодня прибирають парки, сквери, бульвари та проспекти (про сміттєзвалища, які влаштовують кияни – в окремому пості). Крім того, продовжуємо вигрібати з наших зелених зон торішнє листя, дрібні гілки, недопалки та сміття.
Чистота – запорука комфорту!


Карантин вніс свої корективи і в роботу нашого підприємства. Наші співробітники, які можуть повноцінно працювати дистанційно, вже працюють з дому. Ті, хто потрапляє до групи ризику у зв’язку із поважним віком, хронічними захворювання та іншими показаннями, взяли оплачувану відпустку. Про наших колег, присутність яких важлива на робочому місці, ми теж попіклувалися – робимо все можливе, щоб на роботу вони добиралися не на громадському транспорті, виділяємо авто. Маски та антисептики вже закуплені. Побутові приміщення дезінфікуються. Постійно слідкуємо за станом здоров’я наших робітників.
Дбайте про себе, своїх рідних та близьких! Ставтеся відповідально до свого здоров’я!

 

1 2 3 53