Вірус імунодефіциту людини або ВІЛ – це не смертний вирок. Вчасна діагностика і лікування гарантують повноцінне життя! Безоплатні швидкі тести на ВІЛ є в усіх регіонах України, їх можна пройти як у спеціальних центрах, так і у свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

ВІЛ – не вирок

Вірус імунодефіциту людини або ВІЛ – це не смертний вирок. Вчасна діагностика і лікування гарантують повноцінне життя! Безоплатні швидкі тести на ВІЛ є в усіх регіонах України, їх можна пройти як у спеціальних центрах, так і у свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Freitag, 13. März 2020


Вакцинація – це піклування про здоров’я дітей! Адже щеплення – дієвий спосіб масової профілактики інфекційних захворювань, захист від хвороб і важких ускладнень. ВООЗ визнала, що відмова від вакцинації є глобальною загрозою людству. Захистіть дітей – зробіть щеплення!

Вакцинація – це піклування

Вакцинація – це піклування про здоров'я дітей! Адже щеплення – дієвий спосіб масової профілактики інфекційних захворювань, захист від хвороб і важких ускладнень. ВООЗ визнала, що відмова від вакцинації є глобальною загрозою людству. Захистіть дітей – зробіть щеплення!

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Donnerstag, 12. März 2020


Сьогодні обробляли дерева у парку «Юність» залізним купоросом. Осінь – саме час для таких процедур, коли дерева вже скинули листя і готуються до зими. Залізний купорос або сірчанокисле залізо – фунгіцид, який убезпечує рослини від низки хвороб і шкідників. Він ефективний у боротьбі з мохом і лишайниками на стовбурах і штамбах, цитоспорозом, чорним раком, захищає дерева від різних грибкових інфекцій і шкідливих комах. Разом з тим, залізний купорос заліковує рани, насичує прикореневий ґрунт залізом.

Ми лікуємо дерева!

Ми лікуємо наші дерева! Сьогодні обробляли дерева у парку «Юність» залізним купоросом. Осінь – саме час для таких процедур, коли дерева вже скинули листя і готуються до зими. Залізний купорос або сірчанокисле залізо – фунгіцид, який убезпечує рослини від низки хвороб і шкідників. Він ефективний у боротьбі з мохом і лишайниками на стовбурах і штамбах, цитоспорозом, чорним раком, захищає дерева від різних грибкових інфекцій і шкідливих комах. Разом з тим, залізний купорос заліковує рани, насичує прикореневий ґрунт залізом.

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Freitag, 15. November 2019


Видалення аварійних та сухостійних дерев – не просто один із обов’язкових заходів по утриманню зелених насаджень. Це, перш за все, наша з вами безпека. При цьому зазначимо, що жодне дерево не видаляється без відповідного акту, який видається після обстеження рослини Комісією.
Сьогодні працівники КП УЗН Святошинського р-ну видаляли аварійні та сухостійні дерева на вул. Кулібіна.

Детальніше…


Кажуть, літо ще затримується. А це значить, що нашим рослинам потрібно більше води!

Такий важливий полив наших рослин

Кажуть, літо ще затримується 🙂 А це значить, що нашим рослинам потрібно більше води!

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Montag, 19. August 2019


Колектив КП УЗН Святошинського району вітає вас із довгоочікуваними та світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
Запрошуємо до казкового зимового парку “Совки”, адже тут легко мріяти та вірити в дива!

https://www.facebook.com/449490541784544/posts/203373306693609/

Святковий парк "Совки"

Колектив КП УЗН Святошинського району вітає вас із довгоочікуваними та світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!Запрошуємо до казкового зимового парку "Совки", адже тут легко мріяти та вірити в дива!

Gepostet von КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва am Samstag, 22. Dezember 2018